Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży w Raszynie

Aktualności Dla obligatariuszy

Usytuowane w bliskiej odległości od inwestycji biuro zostało przygotowane z myślą o Państwa komforcie. Nowoczesna, wysmakowana aranżacja wnętrza pozwala przeprowadzić rozmowę w niezobowiązującej, domowej atmosferze, a także uruchamia wyobraźnię, która tworzy obraz tego, jak mogłoby wyglądać życie na Osiedlu Pruszkowska. Bryła budynku, nawiązuje do charakteru naszej inwestycji, wpisując się w krajobraz okolicy, a z jego okien podziwiać można rosnące w oczach budynki, z których jeden może być Państwa przyszłym Domem. 

Otoczenie naszego Osiedla, pozwala na wiele aktywności fizycznych – od tych lekkich, przeznaczonych dla miłośników spacerów, po nieco bardziej wymagające, dla ceniących sobie tężyznę fizyczną. Rezerwat Stawy Raszyńskie, korty tenisowe, siłownia, boiska do piłki nożnej, bieżnia lekkoatletyczna czy basen – wszystko, to znajduje się w bardzo bliskiej odległości od naszej inwestycji. 

Poza aktywnościami fizycznymi niedaleko od Osiedla Pruszkowska znajduje się Centrum Handlowe Janki. Znajdą tam państwo wszelkiego rodzaju sklepy, strefy rozrywki z kinem włącznie, a także niezliczone restauracje. 

Dojazd do pracy, na zakupy, kolację „na mieście” czy wypad za miasto jest wyjątkowo prosty. W pobliżu znajdują się kluczowe węzły komunikacyjne – trasa S8 oraz autostrada A2, a także centrum przesiadkowe P&J Al. Krakowska. Jeżeli zapragną Państwo udać się w podróż za granicę, w odległości kilku kilometrów znajduje się Port Lotniczy im. F. Chopina.

Dla rodzin z dziećmi istotna będzie bliskość placówek oświatowych. Przedszkole oraz szkoła podstawowa wraz z kompleksem sportowym, znajdują się w bliskiej odległości od Osiedla. W pobliżu znajduje się również Centrum Kultury, które prowadzi rozmaite zajęcia dla dzieci i młodzieży. 

Zapraszamy do naszego biura sprzedaży w Raszynie, przy ul. Pruszkowskiej 65.

Godziny otwarcia biura:

pon. – pt. 12:00 – 18:00,

sobota 10:00 – 14:00

tel. +48 572 637 390

      +48 572 637 369‬