17.04.2024

Wznowienie budowy luksusowego hotelu w Warszawie


Wznowienie budowy luksusowego hotelu w Warszawie
Po przerwie, prace na budowie nowego hotelu w Warszawie przy ulicy Puławskiej zostaną wznowione w sierpniu 2024 roku. Obiekt, realizowany przez spółkę Ferryman Development, ma zaoferować mieszkańcom i turystom zakwaterowanie na wysokim poziomie w dogodnej lokalizacji blisko lotniska.
 
Nowy hotel będzie się składał z 192 apartamentów rozlokowanych na siedmiu kondygnacjach naziemnych. Oferować będzie jedno i dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 20 do 55 m2. Każdy apartament zostanie wyposażony w aneks kuchenny, a wybrane jednostki będą miały również dostęp do własnego tarasu. Łączna powierzchnia dostępnego mieszkalnego metrażu to 5796,47 m2.
 
Dodatkowo, hotel zapewni szeroki zakres udogodnień. Na gości czekać będzie sala fitness, restauracja oraz trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 330 m2, co sprawia, że obiekt będzie idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów szukających odprężenia.
 
Nie można pominąć aspektu dostępności i komfortu – hotel zaoferuje 244 miejsca parkingowe, znajdujące się na dwóch poziomach podziemnych. Lokalizacja blisko lotniska dodatkowo podnosi atrakcyjność tej inwestycji, zarówno dla gości z kraju, jak i z zagranicy.
 
Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest na czerwiec 2025 roku. Oczekuje się, że nowy hotel przyciągnie duże zainteresowanie zarówno ze strony turystów, jak i mieszkańców Warszawy, szukających komfortowych warunków zakwaterowania w stolicy.
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij