25.05.2023

Zakończenie prac budowlanych kameralnej inwestycji mieszkaniowej na warszawskim Targówku


Zakończenie prac budowlanych kameralnej inwestycji mieszkaniowej na warszawskim Targówku

Wysockiego 25 to kameralna inwestycja, składająca się z 44 mieszkań, które oferują komfortowe warunki do zamieszkania. Budynek został zaprojektowany z myślą o zaspokojeniu potrzeb współczesnych mieszkańców, a architektura i i standard są zgodne z najnowszymi trendami.

Jedną z istotnych cech Wysockiego 25 jest obecność komórek lokatorskich na poszczególnych piętrach. Ta innowacyjna koncepcja zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania, co przekłada się na większą wygodę dla mieszkańców. Ponadto, na poziomach 0 i -1 znajduje się 50 przestronnych miejsc postojowych.

W ramach inwestycji oferujemy różne warianty mieszkań. Wybrane lokale są wyposażone w tarasy, które stanowią idealne miejsce do relaksu i spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Pozostałe mieszkania posiadają balkony lub loggie, które zapewniają prywatną przestrzeń na odpoczynek.

Ponadto, Wysockiego 25 wykorzystuje energię słoneczną, dzięki zastosowaniu fotowoltaiki do zasilania części wspólnej budynku. Ten ekologiczny sposób pozyskiwania energii przyczynia się do redukcji zużycia tradycyjnych źródeł energii, co przekłada się na mniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Inwestycja Wysockiego 25 na warszawskim Targówku to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na nowoczesne, funkcjonalne i komfortowe mieszkania. Kameralna atmosfera, różnorodność układów mieszkań oraz liczne udogodnienia sprawiają, że jest to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących wymarzonego lokum.

Wysoki standard wykończenia, nowoczesne rozwiązania oraz dbałość o ekologię i bezpieczeństwo - Wysockiego 25 zapowiada się jako doskonałe miejsce do życia na warszawskim Targówku.

Więcej informacji na stronie www.wysockiego25.pl

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij