23.08.2023

Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie inwestycji Wysockiego 25 w Warszawie


Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie inwestycji Wysockiego 25 w Warszawie

Warszawski Targówek stał się bogatszy o nową, kameralną inwestycję mieszkaniową. Budynek mieszkalny przy ulicy Wysockiego 25, realizowany przez firmę Ferryman Development sp. w o. o., to propozycja dla tych, którzy cenią sobie komfort, bezpieczeństwo i ekologiczne rozwiązania w miejskiej tkance.

Charakterystyka inwestycji

Wysockiego 25 to budynek składający się z 44 ustawnych mieszkań o zróżnicowanej powierzchni. Wyróżnia się kaskadową bryłą, ciekawą elewacją oraz elegancko wykończoną częścią wspólną. Mieszkańcy mogą cieszyć się balkonami, loggiami lub tarasami, a także komórkami lokatorskimi na poziomie pięter mieszkalnych. Bezpieczeństwo zapewnia monitoring obiektu, a komfort parkowania – miejsca postojowe w dwóch niezależnych halach garażowych oraz specjalne miejsce dla rowerów.

Czas realizacji

Prace budowlane przy Wysockiego 25 rozpoczęły się w 2021 roku i zostały zakończone w grudniu 2022 roku. W tym czasie Ferryman Development sp. w o. o. zrealizował wizję nowoczesnego budynku, który harmonijnie wpisuje się w krajobraz warszawskiego Targówka.

Korzyści dla mieszkańców i inwestorów

Inwestycja Wysockiego 25 to nie tylko estetyczny dodatek do architektury Warszawy, ale przede wszystkim miejsce, które oferuje mieszkańcom komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dostęp do komórek lokatorskich, balkonów, loggii czy tarasów, czynią tę inwestycję atrakcyjną dla potencjalnych mieszkańców i inwestorów.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij