14.07.2023

OSIEDLE PRUSZKOWSKA ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY


OSIEDLE PRUSZKOWSKA ZAKOŃCZENIE SPRZEDAŻY

Osiedle Pruszkowska, położone w malowniczym Raszynie pod Warszawą, to wyjątkowa inwestycja, która łączy luksus z nowoczesnością. Składa się z 97 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, każdy o standardzie premium.

Każdy dom na osiedlu jest wyposażony w panele fotowoltaiczne o mocy 2,8 kWp, co gwarantuje ekologiczne i ekonomiczne korzyści. Dodatkowo, nowoczesne ogrodzenie każdego budynku, instalacja klimatyzacji oraz sieć światłowodowa zapewniają komfort i bezpieczeństwo mieszkańcom.

Architektura osiedla nawiązuje do modernizmu, tworząc estetycznie przyjemne i funkcjonalne przestrzenie. Ergonomiczne rozwiązania sprawiają, że wnętrza domów są nie tylko piękne, ale także praktyczne. Przebywanie w nich przynosi poczucie spokoju i pozytywnej energii.

Inwestycja została podzielona na trzy etapy i obecnie wszystkie domy są już sprzedane. Jednak to nie koniec możliwości, jakie oferuje Osiedle Pruszkowska. Spółka Ferryman Development planuje rozbudowę osiedla, co otwiera nowe perspektywy dla przyszłych inwestorów.

Osiedle Pruszkowska to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie luksus, komfort i bliskość natury, a jednocześnie chcą korzystać z udogodnień nowoczesnej technologii. To miejsce, które łączy w sobie wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego życia.

 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij