18.03.2024

Zakończenie sprzedaży mieszkań na Targówku – sukces inwestycji Ferryman Development


Zakończenie sprzedaży mieszkań na Targówku – sukces inwestycji Ferryman Development

Warszawa, Targówek – moment, na który wielu oczekiwało, nadszedł. Ferryman Development ma przyjemność ogłosić zakończenie sprzedaży mieszkań w prestiżowym projekcie przy ulicy Wysockiego 25, na osiedlu Bródno. Ta wyjątkowa inwestycja od początku przyciągała uwagę potencjalnych nabywców, a teraz, po sprzedaży wszystkich dostępnych lokali, udowadnia swój niewątpliwy sukces i atrakcyjność.

 "Nowy adres, nowe marzenia, pełna niezależność, a przede wszystkim lepszy standard mieszkania!" – takie hasło przyświecało realizacji projektu budynku mieszkalnego, który teraz jest już w pełni gotowy, aby przyjąć swoich mieszkańców. 

 Budynek przy Wysockiego 25 wyróżnia się na tle warszawskiego Targówka, oferując mieszkańcom nie tylko komfort i wygodę, ale i nowoczesny design oraz przemyślane rozwiązania architektoniczne. Z myślą o zróżnicowanych potrzebach przyszłych właścicieli, inwestycja obejmowała 44 mieszkania o metrażach rozpoczynających się od 28 m², a kończących na 88 m². W ofercie znalazły się zarówno kompaktowe lokale typu studio, jak i przestronne mieszkania dwu-, trzy-, czy czteropokojowe.

 Jednym z głównych atutów inwestycji są bez wątpienia przestronne tarasy i balkony, oferujące od 8 m² do 40 m² dodatkowej przestrzeni. Są one nie tylko dodatkiem estetycznym, ale również praktycznym, umożliwiając mieszkańcom cieszenie się własnym kątem wypoczynku na świeżym powietrzu. 

Dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa przyszłych mieszkańców, Ferryman Development zadbało o szereg udogodnień. Na poziomie mieszkalnym dostępnych jest 18 komórek lokatorskich, a dla zmotoryzowanych przygotowano garaż na poziomie 0 oraz -1 z 50 miejscami parkingowymi. 

Zakończenie sprzedaży mieszkań w inwestycji przy ulicy Wysockiego 25 to ważny krok dla Grupy Ferryman, potwierdzający wysoką jakość i atrakcyjność oferowanych projektów. To także moment, który świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci, wybierając nasze mieszkania na swoje nowe, lepsze życie. 

Dziękujemy wszystkim naszym klientom za zaufanie i gratulujemy wyboru, który z pewnością przyniesie wiele radości i zadowolenia z nowego miejsca na mapie Warszawy – Targówka.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij