23.04.2024

Rozpoczyna się budowa Hotelu Kubalonka – unikalny aparthotel w sercu Beskidu Śląskiego


Rozpoczyna się budowa Hotelu Kubalonka – unikalny aparthotel w sercu Beskidu Śląskiego
W malowniczej Przełęczy Kubalonka w gminie Istebna, zlokalizowanej w historycznych granicach Śląska Cieszyńskiego, ruszyły prace nad nowym, ekscytującym projektem hotelowym. Hotel Kubalonka, realizowany przez spółkę Ferryman Development, zapowiada się jako wyjątkowy aparthotel oferujący luksus połączony z bliskością natury. 
 
Hotel wyróżniać się będzie nie tylko lokalizacją, ale również nowoczesnym designem. Architektura obiektu, zainspirowana tradycjami regionu, wykorzystuje naturalne materiały takie jak drewno i łupek, co harmonijnie wpisuje go w otaczający krajobraz Beskidu Śląskiego. Jego minimalistyczna, a jednocześnie nowoczesna forma ma za zadanie korespondować z górskim środowiskiem, oferując gościom wrażenia estetyczne oraz wysoki standard zakwaterowania.
 
Dodatkowymi atutami hotelu będą centrum SPA oraz podziemny garaż, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowników. Z licznych tarasów widokowych roztaczać się będą malownicze panoramy Przełęczy Kubalonka, zapewniając niezapomniane wrażenia każdemu, kto zdecyduje się na pobyt w tym miejscu.
 
Projekt Kubalonka stawia także na ekologię – znajduje się on w strefie, gdzie panuje tzw. niska emisja zanieczyszczeń, co gwarantuje świeże powietrze i zdrowsze warunki dla odwiedzających. To nie tylko miejsce odpoczynku, ale również idealny punkt startowy dla miłośników aktywnego wypoczynku, z bezpośrednim dostępem do tras biegowych, tras rowerowych i szlaków turystycznych Beskidu.
 
Zakończenie budowy Hotelu Kubalonka zaplanowane jest na jesień 2026 roku. Projekt ten nie tylko wzbogaci ofertę turystyczną regionu, ale także przyczyni się do rozwoju lokalnej gospodarki, stając się jednym z najbardziej pożądanych miejsc na turystycznej mapie Polski.
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij