30.08.2022

Wysockiego - stan prac


Wysockiego - stan prac

Prace przy budowie kameralnego budynku mieszkalnego na warszawskim Targówku przy ulicy Piotra Wysockiego 25 realizowane są zgodnie z założonym harmonogramem. Nie ulega wątpliwości, że tegoroczne suche i słoneczne lato sprzyja nam i naszym pracownikom na budowie. W tym momencie mamy ukończone 3 boczne/strony elewacji elewacje, które z pewnością będą wyróżniały naszą inwestycję na tle bródnowskich budynków. W chwili obecnej trwają prace przy elewacji głównej czyli od ulicy Wysockiego.

Mieszkania są już wykończone do stanu deweloperskiego – zostały zamontowane kaloryfery, osprzęt elektryczny jak również parapety wewnętrzne, zewnętrzne i drzwi wejściowe. Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe części wspólnych.

W sprzedaży pozostało już tylko 17 lokali. Wszystkie mają bardzo ciekawy rozkład, ale niektóre z nich pozwolą na podział. To ważne w kontekście możliwości inwestycji w nieruchomości.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij