Nasze inwestycje

Zielone Osiedle w Warszawie


Zielone Osiedle w Warszawie

Zielone Osiedle to ciekawie zaprojektowany kompleks budynków przy ulicy Żółwia na Bielanach, w ich części zwanej Chomiczówką. To spokojna, pełna zieleni okolica, skąd niedaleko do Kampinosu i innych leśnych terenów, przylegających do północno-wschodnich dzielnic Warszawy. Miejsce jest dobrze skomunikowane z całą stolicą i łatwo dostać się stąd do innych części miasta, korzystając z transportu publicznego, w tym metra Bielany.

Wysoki standard wykończenia budynków oraz duży wybór mieszkań o różnych metrażach pozwolą każdemu znaleźć tu swoje wymarzone M. Osiedle oferuje 76 lokali mieszkalnych rozmieszczonych na 8 kondygnacjach. Mieszkania mają powierzchnię od 29 m2 do 89 m2 i dostępne są w kilku wariantach: z ogródkami, tarasami, balkonami oraz loggiami. Zielone Osiedle zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do miejskiej infrastruktury Bielan i wielu terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych, których nie brakuje w tej dzielnicy.

Osiedle będzie sąsiadowało z dzielnicą Włochy, która wyróżnia się bogatą infrastrukturą miejską i rozwiniętym systemem komunikacji. Dojazd do Warszawy umożliwia kolejowa komunikacja miejska: SKM, Koleje Mazowieckie i WKD oraz linie autobusowe.

ZAKRES PRAC


Kompleksowa realizacja, obejmująca generalne wykonawstwo i kierownictwo budowy.

2 750 M2 PUM


Galeria


Lipowa 15
Narutowicza Residence
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij