Nasze inwestycje

Narutowicza Residence


Narutowicza Residence

OSIEDLE RADIOSTACJA


Zrealizowana przez nas część inwestycji Narutowicza Residence, to fragment osiedla Radiostacja, znajdującego się w administracyjnym centrum Łodzi. Tak prestiżowa i atrakcyjna lokalizacja oferuje mieszkańcom bezpośredni dostęp do śródmiejskiej infrastruktury i wielu atrakcyjnych miejsc – kin, galerii handlowych, pubów oraz restauracji, a także obiektów sportowych.

Osiedle składa się z 4 budynków mieszkalnych. Wykonany przez nas budynek ma 9 kondygnacji, dwa niezależne wejścia i dwie windy. Znajdują się w nim 123. funkcjonalne mieszkania i luksusowe apartamenty o metrażach od 27 m2 do 110 m2. Balkony oraz tarasy przylegające do mieszkań mają wymiary od 3,4 m2 do 28 m2 i wykończone są w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o najmniejsze detale. Osiedla Radiostacja jest zamknięte i całodobowo monitorowane, a w jego obrębie znajdują się parkingi podziemne oraz miejsca postojowe. To świetne miejsce do życia dla osób ceniących klimat i wygody nowoczesnego osiedla, które żyje rytmem dużego miasta.

ZAKRES PRAC


Kompleksowa realizacja, obejmująca generalne wykonawstwo i kierownictwo budowy.

Galeria


Zielone Osiedle w Warszawie
Rezydencja Warszawska
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij