Nasze inwestycje

Lipowa 15


Lipowa 15

Mieszkanie w budynku przy ulicy Lipowej 15 w Pruszkowie to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących lokum w okolicach Warszawy, w dobrze skomunikowanym ze stolicą miejscu. Posiada minimalistyczną, kameralną i nowoczesną bryłę, która dobrze wpisuje się w krajobraz, nie przytłaczając otoczenia.
W budynku znajduje się 41 mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i metrażach od 42 m2 do 92 m2. Do każdego mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe w podziemnym garażu. Ponadto mieszkańcy mają tu do dyspozycji 13 komórek lokatorskich i wózkownię.

Miasto Pruszków to racjonalny wybór dla rodzin z dziećmi. W bliskim sąsiedztwie inwestycji (2,5 km) znajduje się Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze. W ostatnich latach powstały w nim siłownia plenerowa, mały park linowy, plac zabaw, pole biwakowe i parking. Lipowa 15 to wyjątkowo odpowiednie miejsce dla osób, które cenią sobie życie w lokalnej społeczności, kameralne otoczenie i bliskość Warszawy.

ZAKRES PRAC


Kompleksowa realizacja, obejmująca generalne wykonawstwo i kierownictwo budowy.

4 400 M2 PUM


Galeria


Miernicza 26
Zielone Osiedle w Warszawie
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij