17.12.2021

Pierwszy w Polsce hotel Staybridge Suits!


Pierwszy w Polsce hotel Staybridge Suits!
Warszawa Ursynów - to tu przy zbiegu ulic Puławska/Rotmistrza Witolda Pileckiego powstaje pierwszy w Polsce Hotel Staybridge Suits.
 
Obiekt, którego współinwestorem jest Ferryman Development, zaoferuje przyszłym gościom apartamenty w czterogwiazdkowym standardzie. Na 7 kondygnacjach naziemnych zaplanowano jedno i dwupokojowe apartamenty o powierzchni 20-55 m2, których łącznie będzie 192. W każdym z nich znajdzie się aneks kuchenny. Wybrane pokoje będą miały dostęp do tarasu. Łączna powierzchnia apartamentów to 5796,47 m2.
 
Hotel zaoferuje swoim klientom salę fitness, restaurację, 3 sale konferencyjne o łącznej powierzchni 330 m2, a w części podziemnej, na 2 poziomach, 244 miejsca parkingowe. Świetna lokalizacja w pobliżu lotniska jest niewątpliwie dodatkowcyh atutem tej inwestycji. 
 
Prace przy budowie hotelu są na bardzo zaawansowanym etapie. W tej chwili kończymy stan surowy zamknięty części A. Trwają prace szalowania stropu 0 dla części B. Montujemy okna, które wraz z elewacją stworzą nieprzeciętny efekt architektoniczny. Prace elewacyjne zaczną się wkrótce - trwa budowa rusztowania! Na poziomach +1, +2, +3 wykonaliśmy już instalacje elektryczne. Gotowych jest ok. 60-70% instalcji zimnej i ciepłej wody, instalacji kanalizacji sanitarnej i deszczowej oraz wentylacji mechanicznej. Jesteśmy w trakcie wykańczania pokoju pokazowego!
 

To oczywiście tylko część prac, które mamy za sobą. Pełna lista jest naprawdę obszerna a należy zaznaczyc, że tempo budowy jest imponujące!

Otwarcie hotelu zaplanowano na IV kwartal 2022 roku. 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij