26.10.2021

WYSOCKIEGO 25 - mierzymy wysoko!


WYSOCKIEGO 25 - mierzymy wysoko!

Dbając o czystość powietrza, dbamy o przyszłość naszej planety. Jesteśmy przekonani, że odnawialne źródła energii to kierunek za którym będzie podążać budownictwo mieszkaniowe w Polsce. Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych, przetwarzających energię słoneczną w elektryczną, obniża koszty eksploatacji budynków. Takie rozwiązanie zastosujemy w budynku mieszkalnym przy ulicy Wysockiego 25. Energią słoneczną będzie zasilana cześć wspólna.

Obecnie wszystkie prace związane z budową realizowane są zgodnie z założonym harmonogramem. Po zakończeniu prac związanych z wylaniem stropu nad garażem udało się przystąpić do prac związanych ze stawianiem stropów kondygnacji naziemnych. Dziś jesteśmy na etapie budowy trzeciego piętra.  Planowane oddanie do użytku - 2 kw. 2023 roku.

W  tym momencie sprzedanych jest 18 mieszkań. W ofercie pozostały głównie mieszkania trzy i czteropokojowe.

W naszym Biurze Sprzedaży w Warszawie przy ulicy Progi 1/16 uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat postępów w budowie Wysockiego 25 i dostępności oferowanych mieszkań. Tam także, oprócz kompetentnego doradztwa, uzyskają Państwo odpowiedź na każde pytanie, dotyczące inwestycji.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej: www.wysockiego25.pl

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij