20.12.2021

Hotel Kubalonka


Hotel Kubalonka

W historycznych granicach regionu Śląska Cieszyńskiego, w gminie Istebna, na Przełęczy Kubalonka powstanie niezwykły budynek hotelu typu aparthotel. To nowy projekt Ferryman Development. Położony w malowniczym i zielonym miejscu hotel, zaoferuje przyszłym gościom 120 apartamentów o łącznej powierzchni 4 728,2 m2. Projekt ten jest przygotowywany z myślą o najbardziej wymagających klientach, ceniących aktywny styl życia, bliskość przyrody a jednocześnie kameralność i prywatność.

W budynku na 5 kondygnacjach znajdą się pokoje o zróżnicowanej powierzchni od 32 do ponad 64 m2 z aneksem kuchennym i bezpośrednim dostępem do części zielonej. Natomiat w części podziemnej zaplanowano garaż na 120 miejsc postojowych. Dodatkowym atutem będzie centrum SPA. 

Architektura hotelu została zaprojektowana z poszanowaniem tradycji regionu, w której wykorzystuje się naturalne materiały budowlane jak drewno czy łupek. Jego prosta, minimalistyczna a jednocześnie nowoczesna bryła idealnie wpisze się w górski krajobraz Beskidu Śląskiego. To będzie miejsce wyjątkowe, przemyślane tak, aby zapewnić mieszkańcom idealne warunki do odpoczynku i relaksu a także  prywatności w otoczeniu natury. Z liczynych tarasów widokowych goście będą mieli widok na przepiekną panoramę Przełęczy Kubalonka. 

Ogromnym atutem tej inwestycji jest jego unikatowa lokalizacja. Prawdopodobnie to jedyna tak inwestycja w Polsce położona w bezpośrednim sąsiedztwie narciarskich tras biegowych, szlaków turystycznych oraz lasu! Łączna długość tras biegowych, które będą na wyciągnięcie dłoni, to 12 km. Hotel będzie zaskakiwał czymś jeszcze - zostanie wybudowany na wysokości powyżej części tzw. niskiej emisji zanieczyszczeń, co powoli oddychać świeżym powietrzem każdego dnia!

Obecnie jesteśmy na etapie uzyskiwania pozwolenia na budowę tego wyjątkowego obiektu hotelowego o nazwie Hotel Kubalonka.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij