16.11.2020

ROZBRAT – nowa inwestycja w Pruszkowie


ROZBRAT – nowa inwestycja w Pruszkowie

Przedstawiamy Rozbrat Pruszków – nową inwestycję spółki Ferryman Development w Pruszkowie. Będzie to kameralny i elegancki budynek usytuowany w zielonej części miasta. Zaoferujemy w nim mieszkania funkcjonalne, ustawne i doskonale oświetlone. Zostały zaplanowane z myślą o rodzinach, a ich ergonomia i praktyczność to tylko kilka z licznych zalet tej inwestycji. Warto również podkreślić urodę architektury obiektu. Fasada budynku, wzbogacona o elementy klasyczne, będzie oryginalna i utrzymana w nowoczesnym stylu, zaś klatki schodowe oraz urokliwe patio zaprojektowano tak, aby nie tracąc przestronności, zachowały typowy dla miejsca kameralny charakter.

Prace budowlane na ulicy Rozbrat rozpoczęliśmy w listopadzie 2020 roku i przebiegają one zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Spodziewamy się ich terminowego zakończenia, co jak zawsze daje nam dużą satysfakcję. Zainteresowanych zakupem mieszkań w tej ciekawej inwestycji zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.

Więcej o projekcie Rozbrat Pruszków: https://ferryman.com/inwestycje/rozbrat-pruszkow

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij