Nasze inwestycje

ROZBRAT - KAMERALNA INWESTYCJA W PRUSZKOWIE


Rozbrat Pruszków

ZALETY FUNKCJONALNE INWESTYCJI


Nowoczesny budynek, o 3 kondygnacjach naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnacji podziemnej, powstający przy ul. Rozbrat, w zielonej części Pruszkowa. To miejsce wymarzone dla wszystkich, którzy cenią sobie kameralny klimat. Zaplanowano w nim tylko 28 mieszkań, od mniejszych typu studio, po duże apartamenty. Wszystkie z obszernymi balkonami i komórkami lokatorskimi różnej wielkości – trzy lokale na parterze posiadają prywatne ogródki.

Lokalizacja oraz otoczenie inwestycji są bardzo atrakcyjne. To cicha i kameralna okolica, w której dominuje nowoczesna, niska zabudowa. Ta część Pruszkowa oferuje wiele możliwości rekreacji w parkach i na terenie obiektów sportowych. Warto także wybrać się na spacer do historycznego Parku Potulickich, aby obejrzeć zabytkowy pałacyk i odpocząć nad stawem. W sąsiedztwie znajdują się żłobek, przedszkole, szkoła i liczne sklepy spożywcze. Nie jest też trudno dostać się stąd do Warszawy. Tylko 10 minut spacerem dzieli Rozbrat od stacji kolejowych, łączących Pruszków ze stolicą, a dojazd do trasy A2 i Alei Jerozolimskich jest szybki i wygodny.

Przyszli mieszkańcy budynku Rozbrat będą mogli korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych w obrębie miasta. Działa tu kilka lokalnych linii autobusowych, zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej i pociągami Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to 2. kwartał 2022 roku.

Galeria


Wysockiego 25
Osiedle Pruszkowska
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij