7.11.2020

Osiedle Pruszkowska – I etap zrealizowany


Osiedle Pruszkowska – I etap zrealizowany

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy prace przy realizacji I etapu Inwestycji Osiedle Pruszkowska w Raszynie. Do użytku zostało oddanych 20 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz 1 dom wolnostojący. Właściciele już zamieszkali w swoich nowych domach i osiedle tętni życiem!

Teraz czas na II etap inwestycji, który zakłada budowę 36 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz 1 domu wolnostojącego. Etap ten podzieliliśmy na zadania inwestycyjne – startujemy już niebawem. Pierwsze budynki z tego etapu planujemy oddać do użytkowania latem 2021 roku. Zapraszamy do śledzenia postępów budowy!

Dotychczas zaoferowaliśmy klientom 28 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, z czego 14 domów znalazło już nabywców. Do końca 2020 roku włączymy do oferty pozostałe domy – zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów i warunków sprzedaży.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij