Osiedle Pruszkowska

Odnajdź harmonię w jednym z 99 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej.

Osiedle Pruszkowska to inspirująca przestrzeń, w której nowoczesność i ergonomia łączy się z pięknem otaczającej przyrody. Bliskość Warszawy zapewnia wszelkie udogodnienia i zalety życia w mieście przy jednoczesnej możliwości wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku.

Własne miejsce na świeżym powietrzu to niezwykle ważna część domu. Niespieszne śniadania na tarasie, spotkania z przyjaciółmi przy grillu, rodzinna zabawa czy relaks na leżaku w otoczeniu zieleni to tylko niektóre pomysły na wykorzystanie blisko 350 m2 ogrodu. To prywatny kawałek natury na wyciągnięcie ręki.

Każdy obiekt został zaopatrzony w garaż oraz dodatkowe miejsce przed garażem.

Osiedle Pruszkowska - Dodatkowe informacje

- 10,5 km od Pałacu Kultury
- 10 minut od wjazdu na A2
- znakomity dojazd transportem publicznym
- 3 minuty od Rezerwatu Stawy Raszyńskie
- 3,5 km do Centrum Handlowego JANKI
- Pobliski supermarket
- Liczne sklepy osiedlowe

- Przedszkola i szkoła
- Bliskość stawów i lasów Komorowskich
- Parki i place zabaw,
- Boiska i stadion sportowy
- Centrum Kultury
- Hala sportowa
- Korty tenisowe
- Stadniny koni

Lokalizacja

Raszyn bezpośrednio sąsiaduje z warszawską dzielnicą Włochy, a dojazd do centrum stolicy zajmuje jedynie 15 minut. Taka lokalizacja pozwala na wygodny dojazd do pracy, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi na pośród otaczającej natury. Bliskość przyrody zapewnia Rezerwat Stawy Raszyńskie –  idealne miejsce na spacery z rodziną, weekendowy piknik oraz przejażdżki rowerowe.

Bliskość wyjazdu na autostradę A2 umożliwia szybki transport do celu wyjazdu służbowego lub weekendową wycieczką poza miasto.

Bliskość parków i miejsc rekreacyjnych

Mieszczący się nieopodal Ośrodek Sportu oferuje liczne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dostęp do krytego basenu pozwoli na aktywne spędzenie wolnego czasu, a relaks po treningu zapewni pobyt w saunarium. Miłośnicy ćwiczeń siłowych, gry w tenisa czy jazdy konnej również znajdą miejsca dla siebie. Na zwolenników sportów drużynowych czekają boiska oraz stadion, a w fazie budowy jest profesjonalna Hala Widowiskowo – Sportowa.

W Raszynie nie brakuje wydarzeń kulturalnych oraz możliwości rozwijania swoich pasji. W parku miejskim organizowane jest kino plenerowe, a Centrum Kultury oferuje bogaty program zajęć artystycznych, ruchowych i edukacyjnych.

Dla rodzin ważnym atutem lokalizacji jest znajdująca się w okolicy dobrze rozwinięta infrastruktura edukacyjna – zarówno publiczne, jak i prywatne punkty przedszkolne oraz szkoła podstawowa, z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych i sportowych.

 

 

Ważne informacje

Plan osiedla

Plan budynku Typ A

Plan budynku Typ B

Plan budynku Typ C

Ceny domów

Ceny domów mogą różnić się w zależności od metrażu oraz typu. Średnia cena podstawowa wynosi 876 000 zł.

O szczegóły prosimy pytać na: sprzedaz@ferryman.com.pl oraz +48 572 637 390 lub +48 572 637 369 . Zapraszamy także do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży, Raszyn ul. Pruszkowska 65 od pon. – pt. 12:00 – 18:00 oraz sobotę 10:00 – 14:00.

Miejsca parkingowe

Wszystkie domy zawierają garaż oraz miejsce parkingowe przed ogrodzeniem terenu.

Czy cena garażu oraz parkingu jest zawarta w cenie nieruchmości?

Tak, cena zakupu nieruchomości uwzględnia cenę miejsc parkingowych

Ogrzewanie budynków

Wszystkie domy posiadają ogrzewanie gazowe. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość instalacji pompy ciepła.

Ochrona

Osiedle jest ogrodzone oraz monitorowane.