Miernicza 26

kameralny i nowoczesny budynek wielorodzinny w Pruszkowie.

Więcej o Inwestycji
Inwestycja Grupy Ferryman

Kameralny Budynek Wielorodzinny w Pruszkowie

Miernicza 26 to kameralny, ale nowoczesny budynek powstający przy ul. Mierniczej w Pruszkowie. Na trzech kondygnacjach rozmieszczonych jest 9 mieszkań. Nasz cel to stworzenie przestrzeni idealnie wpisującej się w oczekiwania przyszłych mieszkańców, dlatego w ofercie dostępne są lokale dwu-, trzy- (z otwartą lub oddzielną kuchnią) i czteropokojowe o zróżnicowanych metrażach: od 47 m2 do 78 m2.

 

Rozumiemy jak ważną częścią własnego domu jest miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Lokatorzy największego mieszkania, które znajduje się na parterze, będą mieli do dyspozycji aż 170-metrowy ogródek, a mieszkańcy lokali na piętrach będą mogli cieszyć się słoneczną pogodą na balkonie. O miejsce parkingowe nie musisz się martwić! Przygotowaliśmy funkcjonalny garaż oraz wydzieloną przestrzeń przed budynkiem. Dodatkowo dostępne będą komórki lokatorskie, w których z łatwością pomieścisz sprzęt sportowy lub dziecięcy wózek.

Lokalizacja

W sąsiedztwie dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niewielkie budynki wielorodzinne, co sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się maksymalną prywatnością. Dzięki doskonałej lokalizacji wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w zasięgu ręki. Świeże bułeczki na śniadanie kupisz w lokalnym sklepie, a na większe zakupy, na siłownię lub do kina możesz wybrać się do nowoczesnej galerii handlowej. Rodziny z dziećmi ucieszą się z rozwiniętej infrastruktury edukacyjnej. Najbliższe przedszkole, Pomarańczowa Ciuchcia, znajduje się zaledwie 800 m od budynku, a Szkoła Podstawowa nr 5 oddalona jest o 1,5 km.

Z daleka od zgiełku

Ulica Miernicza położona jest na spokojnym i cichym osiedlu. To wymarzone miejsce dla osób szukających wytchnienia. Jednak wystarczy 5-cio minutowa przejażdżka samochodem, aby znaleźć się w centrum miejscowości. Dojazd do centrum Warszawy samochodem zajmuje ok. 30 min. Dostępne są również szybkie połączenie kolejowe ze stolicą. Po Pruszkowie kursuje komunikacja miejska.

Dla rodziny

Pruszków to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. W bliskim sąsiedztwie od inwestycji (2,5 km) znajduje się urokliwy Park Kultury i Wypoczynku Mazowsze. W ostatnich latach powstała w nim siłownia plenerowa, mały park linowy, plac zabaw, pole biwakowe i parking.

W parku znajdują się również dwa zbiorniki wodne, które pełnią funkcję łowiska wędkarskiego. Z drugiej strony Pruszków to tętniące życiem miasto z bogatą ofertą restauracji, kawiarni i sklepów. Przez cały rok organizowane są także wydarzenia kulturalne dla całych rodzin.

Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat inwestycji?

Kontakt z Doradcą ds. Sprzedaży