Miernicza 26

Miernicza 26 to kameralny, ale nowoczesny budynek powstający przy ul. Mierniczej w Pruszkowie. Na trzech kondygnacjach rozmieszczonych jest 9 mieszkań. Nasz cel to stworzenie przestrzeni idealnie wpisującej się w oczekiwania przyszłych mieszkańców, dlatego w ofercie dostępne są lokale dwu-, trzy- (z otwartą lub oddzielną kuchnią) i czteropokojowe o zróżnicowanych metrażach: od 47 m2 do 78 m2.

Rozumiemy jak ważną częścią własnego domu jest miejsce na wypoczynek na świeżym powietrzu. Lokatorzy największego mieszkania, które znajduje się na parterze, będą mieli do dyspozycji aż 170-metrowy ogródek, a mieszkańcy lokali na piętrach będą mogli cieszyć się słoneczną pogodą na balkonie. O miejsce parkingowe nie musisz się martwić! Przygotowaliśmy funkcjonalny garaż oraz wydzieloną przestrzeń przed budynkiem. Dodatkowo dostępne będą komórki lokatorskie, w których z łatwością pomieścisz sprzęt sportowy lub dziecięcy wózek.

Miernicza 26 - Dodatkowe informacje

- 30 min do centrum Warszawy
- Pobliskie wjazdy na A2, S2, S8
- 4 km do stacji kolejowej WKD Pruszków
- 4 km do stacji kolejowej Ursus-Niedźwiadek
- Pobliskie sklepy osiedlowe
- 7 min do galerii Nowa Stacja Pruszków
- 10 min do CH Skorosze
- Supermarkety (Biedronka, Tesco)
- Przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia - 800 m
- Szkoła podstawowa nr 5 - 1500 m
- Park Sokoła
- Pobliski Klub Karate
- Park Potulickich
- Arena Pruszków
- Miejska Kryta Pływalnia
- Kluby Fitness
- Kino

Interaktywny plan budynku

Lokalizacja

W sąsiedztwie dominuje zabudowa jednorodzinna oraz niewielkie budynki wielorodzinne, co sprawia, że mieszkańcy mogą cieszyć się maksymalną prywatnością. Dzięki doskonałej lokalizacji wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w zasięgu ręki. Świeże bułeczki na śniadanie kupisz w lokalnym sklepie, a na większe zakupy, na siłownię lub do kina możesz wybrać się do nowoczesnej galerii handlowej. Rodziny z dziećmi ucieszą się z rozwiniętej infrastruktury edukacyjnej. Najbliższe przedszkole, Pomarańczowa Ciuchcia, znajduje się zaledwie 800 m od budynku, a Szkoła Podstawowa nr 5 oddalona jest o 1,5 km.

Dla rodziny

Pruszków to doskonały wybór dla rodzin z dziećmi. Oferuje bogatą ofertę edukacyjną na każdym poziomie nauczania. Urokliwe parki zapraszają do spacerów, a na placach zabaw zawsze słychać radosne śmiechy. Przez cały rok organizowane są także wydarzenia kulturalne dla całych rodzin.

Blisko centrum, ale z daleka od zgiełku

Ulica Miernicza położona jest na spokojnym i cichym osiedlu. To wymarzone miejsce dla osób szukających wytchnienia. Jednak wystarczy 5-cio minutowa przejażdżka samochodem, aby znaleźć się w centrum miejscowości.

Dojazd do centrum Warszawy samochodem zajmuje ok. 30 min. Dostępne są również szybkie połączenie kolejowe ze stolicą. Po Pruszkowie kursuje komunikacja miejska.

Ważne informacje