O Nas

Ferryman Development

Jesteśmy częścią Grupy Budowlanej FERRYMAN, która od początku swojej działalności w 1989 roku specjalizuje się w zabudowie mieszkaniowej.

Dziś wieloletnie doświadczenie w pracach budowlanych wykorzystujemy dostarczając kompleksowe rozwiązania deweloperskie – nadzorujemy budowę od samego wylania fundamentów, aż po jej sprzedaż. Całościowa obsługa inwestycji pozwala na zastosowanie wiedzy i umiejętności w praktyce a wnikliwa kontrola na każdym etapie prac gwarantuje spokój i komfort nowych właścicieli.

Różnorodność projektów sprawia, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Naszymi klientami są ludzie wszelkich zawodów, a nawet osoby z pierwszych stron gazet: naukowcy, artyści i politycy. Choć różni ich wykonywana praca to łączy zamiłowanie do dobrze zaprojektowanych i funkcjonalnych przestrzeni.

Zespół złożony z pełnej kadry inżynierskiej: kierowników budowy z wszelkimi uprawnieniami oraz inspektorów nadzoru, a także hydraulików, elektryków, zbrojarzy, cieśli, murarzy, tynkarzy, dekarzy, operatorów, glazurników, posadzkarzy i malarzy zapewnia kompleksową obsługę każdej inwestycji.

Czerpiąc z blisko 30-letniego doświadczenia, mamy pewność, że dostarczane rozwiązania mieszkaniowe są funkcjonalne i spełniają oczekiwania klientów. Do tej pory Grupa Budowlana FERRYMAN współpracowała z LW Development, J.W. Construction, Tree Development Group, HB Development oraz Glif Develompent.

Zrealizowane przez nas projekty znajdują się w Warszawie, Łodzi, Genewie, Kopenhadze, Pruszkowie, Milanówku, Piastowie, Podkowie Leśnej, Konstancinie Jeziornej, Radości, Józefowie, Pęcicach, Chotomowie, Piasecznie, Legionowie, Zalesiu Górnym, Łomiankach i Raszynie.