Nasze inwestycje

Wysockiego 25


Wysockiego 25

ZALETY FUNKCJONALNE INWESTYCJI


To inwestycja w warszawskiej dzielnicy Targówek, którą bez wątpienia będziemy mogli pochwalić się po zakończeniu budowy. Naszym celem jest stworzenie w tym miejscu wyjątkowej i przyjaznej do życia przestrzeni. W nowoczesnym, 6 kondygnacyjnym budynku, zaplanowaliśmy 44 mieszkania z balkonami lub tarasami. Zainstalowane zostaną wydajne panele fotowoltaiczne, które pozwolą na uzyskanie wymiernych oszczędności w wydatkach na prąd, ponieważ część wspólna budynku będzie zasilana energią słoneczną. Do dyspozycji mieszkańców będzie obszerny garaż podziemny na poziomach 0 i -1 z niezależnymi wjazdami. W hali garażowej na poziomie 0 zaplanowano przestrzeń parkingową dla rowerów. Zapewni to komfort użytkowania oraz pomoże zaoszczędzić miejsce w komórkach lokatorskich, które – co istotne – dla wygody mieszkańców zaplanowano na piętrach mieszkalnych, w bezpośrednim sąsiedztwie lokali. Kolejnymi atutami nieruchomości będą przestronne tarasy, pozwalające mieszkańcom na relaks w gronie rodziny i przyjaciół. To tylko część planowanych rozwiązań i udogodnień, które bezpośrednio wpłyną na komfort życia mieszkańców budynku przy ulicy Wysockiego 25.

POZOSTAŁE UDOGODNIENIA:

  • dostęp do Internetu,
  • TV kablowa,
  • winda,
  • wózkarnia.

ARCHITEKTURA I LOKALIZACJA


Architektura inwestycji nawiązuje do najlepszych tradycji projektowania budynków mieszkalnych. Nowoczesna, kaskadowa bryła, z oryginalnym i atrakcyjnym wykończeniem powierzchni wspólnych, zapewni mieszkańcom poczucie prestiżu, a także wyróżni się na tle innych budynków w okolicy. Lokalizacja inwestycji gwarantuje bezproblemowy dostęp do infrastruktury miejskiej – sklepów, restauracji, szkół i ośrodków zdrowia, a dzięki świetnie rozwiniętej komunikacji mieszkańcy łatwo dostaną się w dowolne miejsce w Warszawie. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe, ścieżki rowerowe oraz stacja Veturilo. Orientacyjny czas dojazdu do centrum Warszawy to ok. 15 minut, do Centrum Handlowego Arkadia, Galerii Młociny i Galerii Północnej – 13 minut. Warto też pamiętać, że w najbliższych latach powstanie tu II linia metra, ze stacją na Targówku, w okolicy ul. Rembielińskiej – to dodatkowo ułatwi komunikację i dostęp do innych części Warszawy. Zapraszamy Państwa do śledzenia postępów prac przy Wysockiego 25 – już wkrótce więcej informacji na temat tej ciekawej inwestycji!

ZAKRES PRAC


Inwestycja w całości finansowana przez Ferryman Development i realizowana przez Grupę Budowlaną Ferryman, która jest Generalnym Wykonawcą. Termin oddania do użytkowania to 2. kwartał 2023 roku. Więcej informacji na temat inwestycji znajduje się na stronie internetowej www.wysockiego25.pl

Galeria


Rozbrat Pruszków
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij