Nasze inwestycje

Osiedle Pruszkowska


Osiedle Pruszkowska

O PROJEKCIE I LOKALIZACJI


Inwestycja Osiedle Pruszkowska to wieloetapowy projekt nowego osiedla, realizowany przez Ferryman Development sp. z o.o. w Raszynie, niespełna 1 km od granic Warszawy (10 km do centrum).

To miejsce otoczone zielenią, oferujące wiele możliwości rekreacji i relaksu. Nieopodal znajduje się Rezerwat Stawy Raszyńskie, którego obszar znakomicie nadaje się do organizowania codziennych wypadów rowerowych nie tylko dla ambitnych cyklistów, ale również dla rodzin z dziećmi. Bliskość obiektów sportowych i edukacyjnych to także mocna strona tej lokalizacji – w zasięgu kilku minut spacerem znajdują się boiska Orlik i Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 "Pod Topolą".

Osiedle będzie sąsiadowało z dzielnicą Włochy, która wyróżnia się bogatą infrastrukturą miejską i rozwiniętym systemem komunikacji. Dojazd do Warszawy umożliwia kolejowa komunikacja miejska: SKM, Koleje Mazowieckie i WKD oraz linie autobusowe.

WYGODA I PRZYRODA


Osiedla Pruszkowska powstaje w zgodzie z założeniami szwedzkiej filozofii życia Lagom, która propaguje życie w harmonii z przyrodą i najbliższym otoczeniem oraz unikanie skrajności. Taki efekt zamierzamy osiągnąć m.in. dzięki przestronnym wnętrzom z otwartą strefą dzienną i umieszczeniu w domach panoramicznych okien. Wrażenie harmonii miejsca dopełnią duży ogród na parterze oraz tarasy na wyższych kondygnacjach. Te rozwiązania zapewnią wymarzone warunki do życia wszystkim, szukającym wygody i przyjaznego otoczenia.

Osiedle Pruszkowska z pewnością będzie wyróżniającym się kompleksem mieszkalnym, o wysokim standardzie. Dzięki ergonomicznym wnętrzom, materiałom najwyższej jakości, a także wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii, budowane tu domy mogą być interesującą propozycją dla rodzin, marzących o zamieszkaniu blisko Warszawy, w zielonej i cichej okolicy.

STANDARDOWO W OSIEDLU PRUSZKOWSKA ZAPEWNIAMY:

  • panele fotowoltaiczne o mocy 2,88 kWp,
  • nowoczesne ogrodzenie każdego budynku,
  • instalacje do klimatyzacji*,
  • sieć światłowodową nowej generacji,
  • ogrzewanie podłogowe na poziomie parteru,
  • piec gazowy z zasobnikiem,
  • podjazdy i tarasy wyłożone kostką,
  • kotłownia wykończona płytkami,
  • drogę osiedlową wykonaną przez dewelopera.

*instalacja klimatyzacji na poziomie parteru i piętra

SPRZEDAŻ DOMÓW W KOLEJNYCH ETAPACH


Pierwszy etap budowy Osiedla Pruszkowska został zakończony i oddany do użytkowania w 2020 roku. Etap II jest w zaawansowanej fazie realizacji, a wszystkie domy w zabudowie bliźniaczej zostały sprzedane – zakończenie prac nastąpi w ostatnim kwartale 2021 r.

W związku z postępem prac zgodnym z harmonogramem, rozpoczęliśmy już przedsprzedaż nieruchomości przewidzianych dla III etapu, w przypadku którego, przewidywany termin zakończenie budowy to IV kwartał 2022 roku. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Sprzedaży.

Galeria


Rozbrat Pruszków
Segmenty w Alei Róż
Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij