Odnawialne Źródła Energii – Osiedle Pruszkowska

Styczeń 28, 2019 9:01

Rozpoczynając budowę tak nowoczesnej inwestycji, jaką jest Osiedle Pruszkowska, poświęciliśmy dużo uwagi kwestiom ekologii i możliwościom wykorzystania OZE – odnawialnych źródeł energii. Pragniemy, aby Państwa nowy dom był przyjazny nie tylko naturze, ale również rodzinnemu budżetowi. Przedstawiamy wdrożone przez nas rozwiązania, dzięki którym mieszkańcy Osiedla Pruszkowska będą mogli stosować zieloną energię na co dzień, skutecznie obniżając swoje rachunki i chroniąc środowisko naturalne.

Wszystkie budynki, zarówno w zabudowie bliźniaczej, jak i wolnostojącej, wyposażone zostaną w dwufunkcyjny kocioł gazowy wysokiej klasy. Jest to wygodne i bezpieczne rozwiązanie gwarantujące szybkie ogrzanie wody.

 

 

Ilustracja Columbus Energy

Panele fotowoltaiczne w cenie zakupu

Dodatkowo, w cenie zakupu, klienci otrzymają instalację paneli fotowoltaicznych o minimalnej mocy 2,1 kW.

Jest to całkowicie odnawialne źródło energii, które przetwarza energię słoneczną w elektryczną, dzięki czemu nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne.

Wykorzystanie darmowego światła słonecznego sprawi, że rachunki za prąd będą zauważalnie niższe, a do atmosfery nie zostanie wyemitowany dwutlenek węgla i inne szkodliwe gazy cieplarniane.

Z myślą o życiu w jeszcze większej harmonii z naturą, stworzyliśmy naszą ofertę dodatkową.

Zachęcamy Państwa do wykorzystania odnawialnych źródeł energii w wyjątkowo szerokim zakresie. Za dopłatą oferujemy rozbudowanie zestawu paneli fotowoltaicznych do mocy 5 kW.

Proponujemy także montaż pompy ciepła, która wykorzystuje naturalną energię cieplną do podgrzewania wody w całym domu, zarówno w kranie, jak i w grzejniku.

 

 

Rekuperacja ciepła

Warto także zastanowić się nad systemem rekuperacji ciepła – polega on na odzyskiwaniu energii z zanieczyszczonego powietrza. Ta metoda znacząco obniża koszty ogrzewania, a dodatkowo filtruje powietrze, dzięki czemu powietrze w domu zawsze jest czyste i zdrowe – nie zawiera alergenów i zanieczyszczeń.

 

 

 

 

 

 

 

Projektując Osiedle Pruszkowska pragneliśmy stworzyć miejsce łączące zalety życia w mieście z możliwością rozkoszowania się bliskością natury. Postawiliśmy na nowoczesną, ale ergonomiczną architekturę oraz ekologiczne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest zastosowanie alternatywnych źródeł energii.

Nie zapomnieliśmy jednak o całościowym podejściu do planowania przestrzennego i estetyki projektu. Droga osiedlowa ułożona z kostki brukowej oraz modernistyczne ogrodzenia budynków, wykonane z połączenia gabionów z ocynkowanymi grafitowymi panelami. To tylko niektóre przykłady dbałości o jakość detali, które tworzą atmosferę osiedla.

 

Doskonała lokalizacja

Połączenie doskonałej lokalizacji (10 km od centrum Warszawy) daje możliwość prawdziwego relaksu i obcowania z przyrodą. Bliskość parków oraz infrastruktury sportowej oferuje liczne sposoby aktywnego spędzenia wolnego czasu. Dzięki temu Osiedle Pruszkowska to miejsce, w którym każdy poczuje się jak w domu.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego biura sprzedaży znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, przy ulicy Pruszkowskiej 65 w Raszynie:

pon. – pt. 12:00 – 18:00
sobota 10:00 – 14:00
tel. +48 572 637 390
+48 572 637 369‬