26.01.2022

Podsumowanie roku 2021


Podsumowanie roku 2021

Dwanaście miesięcy minionego 2021 roku za nami. Nie był to łatwy czas dla większości z nas. Lockdown, przerwane łańcuchy dostaw, niepewna sytuacja epidemiczna czy szalejąca inflacja wymagały zmiany kierunku myślenia i szukania rozwiązań poza szablonami. Otwartość na zmieniające się warunki otoczenia pozwoliły spółce Ferryman Development zrealizować większość założonych na ten rok celów. To zasługa wszystkich osób związanych ze spółką oraz ich determinacji do realizacji zadań. Udało nam się pokonać wiele trudności i rozpocząć nowe projekty, których realizacja zaczęła się w 2021 roku lub z całą pewnością zacznie się w 2022. Pomimo wciąż niepewnej sytuacji globalnej patrzymy w przyszłość z optymizmem i wiemy, że czeka nas wiele pracy.

 

Co udało się zrobić w minionym roku?

Rozbrat Pruszków - zarówno sprzedaż jak i rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło w w 2020 roku. Wszystko prace realizowane były zgodnie z harmonogramem. Dziś budynek jest praktycznie gotowy w 99% mieszkań została sprzedana.

III Etap Osiedla Pruszkowska - rozpoczęliśmy realizację III etapu budowy. Projekt został podzielony na trzy zadania inwestycyjne w ramach których powstaną 33 domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej. Domy realizowane w ramach pierwszego zadania są już praktycznie gotowe. Trwają prace związane z zagospodarowaniem terenu. Planowany termin zakończenia III etapu i przekazania domów to to IV kwartał 2022 roku. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem. 

 

Wysockiego 25 -  uzyskaliśmy Pozwolenie na budowę 6 kondygnacyjnego budynku mieszkalnego z 44 mieszkaniami. W czerwcu ruszyła sprzedaż i obecnie ponad połowa mieszkań ma już swoich właścicieli. Na koniec minionego roku udało się wznieść 5 z 6 pięter. Cały projekt przebiega zgodnie z planem. 

 

Aparthotel Warszawa - budowa pierwszego w Polsce hotelu Staybridge trwa a spółka Ferryman Development jest współinwestorem tej inwestycji. Prace na koniec roku były na bardzo zaawansowanym poziomie.

 

Rok 2021 to nie tylko realizacja trwających i rozpoczęcie nowych inwestycji. To także planowanie kolejnych przedsięwzięć, do których należy Hotel Kubalonka, z lokalizacją w historycznych granicach regionu Śląska Cieszyńskiego oraz budowa osiedla mieszkaniowego w Poznaniu. To będzie kilkuetapowy projekt zakładający 161 mieszkań w zróżnicowanej zabudowie. 

Patrzymy na te projekty z wielką nadzieją, bo rok 2022 będzie stawiał przed nami nowe ciekawe wyzwania, które podejmiemy odważnie, mając wieloletnie doświadczenie w budownictwie. 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij