3.06.2021

WYSOCKIEGO 25 - START SPRZEDAŻY


WYSOCKIEGO 25 - START SPRZEDAŻY

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła sprzedaż mieszkań powstającego właśnie budynku mieszkalnego przy ulicy Wysockiego w Warszawie. To nasza pierwsza inwestycja po tej stronie (prawej) Wisły i z pewnością nie będzie to ostatnia tego typu realizacja.

Dlaczego Targówek? Dzielnica ta nie przytłacza szarością betonu. Aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Targówek jest także świetnie skomunikowany z resztą miasta, a wkrótce powstanie tu II linia metra. Już dziś do centrum Warszawy dojedziemy w 15 minut.

Dlaczego Wysockiego 25? Postawiliśmy sobie za cel zaprojektowanie budynku, który będzie wpisywał się w architekturę okolicy a jednocześnie zaoferuje przyszłym mieszkańcom podwyższony standard mieszkania. Przestronne tarasy, balkony i loggię. Komórki lokatorskie na piętrach mieszkalnych oraz 50 miejsc parkingowych na poziomie 0 i -1. Elegancka część wspólna, która będzie zasilana energią słoneczną pochodzącą z paneli fotowoltaicznych to atuty, o których trudno nie wspomnieć.

Zapraszamy do naszego Biura Sprzedaży w Warszawie przy ulicy Progi 1/16.

Więcej o inwestycji: www.wysockiego25.pl

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij