15.07.2021

ROZBRAT PRUSZKÓW - ZAKOŃCZENIE BUDOWY CORAZ BLIŻEJ


ROZBRAT PRUSZKÓW - ZAKOŃCZENIE BUDOWY CORAZ BLIŻEJ

W przypadku inwestycji w Pruszkowie przy ulicy Rozbrat 3 prace budowlane dobiegają końca. Cały projekt składa się z 28 mieszkań ulokowanych na 3 kondygnacjach naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnacją podziemną zarezerwowaną na miejsca postojowe. Aktualnie prowadzimy prace porządkowe na przylegającym terenie oraz prace wykończeniowe wewnątrz budynku.  Ta kameralna inwestycja przyciąga wzrok i wyróżnia się na tle okolicznych zabudowań. Warto tu zamieszkać i odpocząć od miejskiego zgiełku w jasnych mieszkaniach o funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość znajduje się w cichej dzielnicy Pruszkowa a dojazd do Warszawy samochodem zajmuje około 20 minut.  Aktualnie w sprzedaży posiadamy tylko 6 mieszkań od powierzchni od 58 do 83 metrów kwadratowych.

W naszym Biurze Sprzedaży w Raszynie przy ulicy Pruszkowskiej 65 uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat postępów w budowie Rozbrat Pruszków i dostępności oferowanych mieszkań. Tam także, oprócz kompetentnego doradztwa, uzyskają Państwo odpowiedź na każde pytanie, dotyczące inwestycji.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej: www.rozbratpruszkow.pl

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij