13.04.2021

WYSOCKIEGO - NOWA INWESTYCJA W WARSZAWIE!


WYSOCKIEGO - NOWA INWESTYCJA W WARSZAWIE!

Nowy adres, nowe marzenia, pełna niezależność a przede wszystkim lepszy standard mieszkania! Tak, to nasz nowy projekt budynku mieszkalnego przy ulicy Wysockiego 25 na warszawskim Targówku od Grupy Ferryman.

Projekt budynku zakłada 6 kondygnacji z 44 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach: od 28 m2 do 88 m2.  W ofercie znajdą się lokale typu studio (kawalerki) oraz dwupokojowe, trzy i czteropokojowe.

Niewątpliwym atutem będą przestronne tarasy o powierzchni od 12 m2 do 40 m2 oraz balkony i loggię, które pozwolą na aranżacje dodatkowej przestrzeni wypoczynkowej. Dla wygody przyszłych właścicieli na poziomie kondygnacji mieszkalnych znajdzie się 18 komórek lokatorskich. Dodatkowym udogodnieniem będzie tu również garaż na poziomie 0 oraz -1 z 50 miejscami parkingowymi.

Ciekawym elementem wyróżniającym tą inwestycję są panele fotowoltaiczne, które będą zasilać energią słoneczną część wspólną.

Planowany start sprzedaży to czerwiec 2021.

Więcej o projekcie na: www.wysockiego25.pl

 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij