24.07.2020

Inwestycja Miernicza 26 uzyskała pozwolenie na użytkowanie


Inwestycja Miernicza 26 uzyskała pozwolenie na użytkowanie

Prace budowlane związane z inwestycją Miernicza 26 w Pruszkowie zostały zakończone. Zgodnie z harmonogramem zamknęliśmy wszystkie etapy budowy i zrealizowaliśmy każde z założeń inwestycji. W dniu 26 czerwca 2020 roku otrzymaliśmy od Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego zaświadczenie o zakwalifikowaniu obiektu do użytkowania.

Ten kameralny budynek ma wiele zalet i przyciąga wzrok – warto tu zamieszkać i cieszyć się życiem. Jasne, niebanalnie zaprojektowane klatki schodowe, oryginalna roślinność na zewnątrz i kameralna atmosfera, to tylko kilka cech potwierdzających elegancki charakter tej inwestycji.

Nieruchomość znajduje się w spokojnej dzielnicy Pruszkowa, miejscu cichym, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanym ze stolicą – dojazd samochodem do Warszawy zajmuje około 20 minut. Zainteresowanych zapraszamy po więcej informacji naszego Biura Sprzedaży i na stronę inwestycji https://ferryman.com/inwestycje/miernicza-26

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij