30.12.2019

Podsumowanie roku 2019


Podsumowanie roku 2019

Mijający rok był dla spółki Ferryman Development i wszystkich związanych z nią ludzi wyjątkowo intensywny. Udało się nam osiągnąć założone cele, nawet te najbardziej ambitne, a w niektórych przypadkach zrealizowaliśmy znacznie więcej niż zakładaliśmy kilkanaście miesięcy temu. Pozwala to z optymizmem spoglądać w przyszłość, a przed nami przecież wiele nowych projektów!

Osiedle Pruszkowska
W roku 2019 kontynuowane były wszystkie zaplanowane prace, związane z I etapem osiedla. Dzięki temu możemy zaprosić Państwa do odwiedzin, które będą dobrą okazją do zapoznania się z postępami budowy Osiedla Pruszkowska. Ich efekty można zobaczyć wizytując teren inwestycji pod opieką kompetentnego przewodnika – konsultanta naszego Biura Sprzedaży. Na zachętę powiemy, że we wszystkich 12 budynkach, wchodzących w skład Zadania Inwestycyjnego A, zainstalowano efektowne balustrady, całe ze szkła, panele fotowoltaiczne, a także położono elewacje. Będzie zatem co podziwiać!

Miernicza 26
Równolegle do prac przy Osiedlu Pruszkowska realizowaliśmy budowę osiedla przy ul. Mierniczej w Pruszkowie. Sprzyjające warunki atmosferyczne pozwoliły nam na wykonanie elewacji budynku oraz zadaszenia balkonów na II piętrze. Prace postępują zgodnie z harmonogramem, co pozwala wierzyć, że inwestycja zostanie ukończona w planowanym terminie.

Najbliższe plany
Poza wznoszeniem domów, pracujemy również nad budową nowej strony internetowej inwestycji. Stronę uruchomimy już w styczniu 2020 roku.
Mamy też nadzieję, że wkrótce będziemy mogli zaprosić Państwa na kawę do Domu Pokazowego Osiedla Pruszkowska, w którym prowadzone są już ostatnie prace wykończeniowe.

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij