13.09.2019

II etap inwestycji Osiedla Pruszkowska już w sprzedaży


II etap inwestycji Osiedla Pruszkowska już w sprzedaży

W II etapie inwestycji Osiedla Pruszkowska powstanie 36 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej oraz dwa domy wolnostojące. W tym momencie oferujemy sprzedaż pierwszych 8 budynków w zabudowie bliźniaczej, o powierzchniach 139,06 m2, 149,63 m2 oraz 156,62 m2.

W zależności od rodzaju budynków, prace przy ich budowie zaawansowane są w różnym stopniu, jednak wszystkie realizujemy zgodnie z założeniami harmonogramu. Dziś gotowe są już fundamenty, izolacje ław i murów fundamentowych, instalacje podposadzkowe oraz posadzki parterowe. Wszystkie prace związane z oddaniem budynków do użytku planujemy zakończyć do marca 2021 roku.

W naszym Biurze Sprzedaży uzyskają Państwo szczegółowe informacje na temat postępów w budowie Osiedla Pruszkowska i dostępności oferowanych domów. Tam także, oprócz kompetentnego doradztwa, uzyskają Państwo odpowiedź na każde pytanie, dotyczące inwestycji. Zapraszamy również do odwiedzenia strony internetowej: osiedlepruszkowska.pl

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij