6.05.2019

Osiedle Pruszkowska – stan surowy zamknięty zrealizowany


Osiedle Pruszkowska – stan surowy zamknięty zrealizowany

Pierwszy etap inwestycji Osiedle Pruszkowska został podzielony na dwa zadania inwestycyjne:

Zadanie A – budowa 12 domów w zabudowie bliźniaczej, Zadanie B – budowa 8 domów w zabudowie bliźniaczej i jednego domu wolnostojącego.

Domy – wybudowane w standardzie Premium – wykończone będą elementami z materiałów wysokiej jakości, co w połączeniu z nowoczesnym designem sprawi, że ich wnętrza zadowolą najbardziej wymagających klientów.

Prace w ramach realizacji zadania A są bardzo zaawansowane. W części budynków zamontowano okna i rozpoczęto ocieplanie ścian z zewnątrz. Trwają też działania związane z zadaniem B. Zostały już wykonane fundamenty budynków, instalacje podposadzkowe i posadzki. Z dnia na dzień prace nabierają tempa, dzięki czemu poziom zaawansowania budowy w obu zadaniach zgodny jest z założeniami harmonogramu.

Zainteresowanych kupnem domu serdecznie zapraszamy na spacer po Osiedlu Pruszkowska i do Biura Sprzedaży Ferryman Development. Przygotujemy dla Państwa atrakcyjną ofertę, którą omówimy przy filiżance pysznej kawy.

Więcej o projekcie Osiedle Pruszkowska: https://ferryman.com/inwestycje/inwestycja-pruszkowska

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij