6.05.2019

Nowa inwestycja mieszkaniowa – Miernicza 26 w Pruszkowie


Nowa inwestycja mieszkaniowa – Miernicza 26 w Pruszkowie

Nasz nowy projekt to kameralny budynek przy ulicy Mierniczej 26 w Pruszkowie. Zlokalizowany w spokojnej i pełnej zieleni okolicy, gwarantuje wysoki komfort mieszkania z dala od zgiełku. Wbrew pozorom nie oznacza to problemów komunikacyjnych – z tego miejsca możliwy jest szybki i sprawny dojazd, zarówno do centrum Pruszkowa, jak i do Warszawy.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy projekty mieszkań o różnej powierzchni użytkowej. ofercie dostępne są lokale dwupokojowe i trzypokojowe (z otwartą lub oddzielną kuchnią) oraz czteropokojowe, o zróżnicowanych metrażach: od 47 m2 do 78 m2. Na wymagających nabywców czeka tylko dziewięć mieszkań rozmieszczonych na trzech kondygnacjach!

Niewątpliwymi udogodnieniami będą tu również garaż wbudowany w bryłę budynku, komórki lokatorskie na piętrach oraz zewnętrzne miejsca parkingowe na terenie posesji. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, a lokatorzy największego lokalu, znajdującego się na parterze, będą mieli do dyspozycji ogródek o powierzchni aż 170 m2.

Więcej o projekcie Miernicza 26: https://ferryman.com/inwestycje/miernicza-26

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij