28.01.2019

Odnawialne Źródła Energii w Osiedlu Pruszkowska


Odnawialne Źródła Energii w Osiedlu Pruszkowska

Pozyskiwanie energii ze środowiska to priorytetowe założenie w przypadku każdej naszej inwestycji – dbając o czystość powietrza, dbamy o wspólne dobro. Jesteśmy przekonani, że odnawialne źródła energii(OZE) to przyszłość budownictwa mieszkaniowego. Wykorzystanie paneli fotowoltaicznych, przetwarzających energię słoneczną w elektryczną, obniża koszty eksploatacji budynków. Z punktu widzenia mieszkańców to dosłownie czysta korzyść odczuwalna w domowych budżetach. Standardowa moc paneli stosowanych w naszej inwestycji to 2,2 kWp, jednak istnieje możliwość rozbudowania tego systemu. Przy takim rozwiązaniu możemy zwiększyć wydajność paneli fotowoltaicznych nawet do 5,9 kWp.

Stawiamy też na wykorzystanie niskoemisyjnych paliw, dlatego wszystkie budowane przez nas domy wyposażone są w dwufunkcyjne kotły gazowe wysokiej klasy. Dzięki temu ogrzanie wnętrz oraz wody odbywa się bez emitowania dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów do atmosfery. Wymierne korzyści może przynieść także montaż pompy ciepła, która z powodzeniem poradzi sobie z podgrzewaniem wody w całym domu.

Kolejnym oferowanym udogodnieniem jest możliwość skorzystania z systemu rekuperacji ciepła, który polega na odzyskiwaniu energii z zanieczyszczonego powietrza. Rekuperacja obniża koszty ogrzewania i oczyszcza powietrze w domu.

Zapraszamy po szczegóły oferty związanej z zastosowaniami technologii OZE w inwestycjach Ferryman Development. Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Więcej o projekcie Osiedle Pruszkowska: https://ferryman.com/inwestycje/inwestycja-pruszkowska

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij