1.09.2018

Pierwszy projekt Ferryman Development


Pierwszy projekt Ferryman Development

To dla nas historyczny moment. W lipcu 2018 roku, po otrzymaniu pozwolenia na budowę, rozpoczęliśmy prace na terenie naszej pierwszej inwestycji, w pełni wykonywanej pod szyldem Ferryman Development.

Osiedle Pruszkowska, bo nim tu mowa, znajduje się 10,5 km od centrum Warszawy. Na całość inwestycji złoży się 97 nowoczesnych domów w różnych wariantach, różniących się powierzchnią użytkową i wielkością działek. Prace nad projektem prowadzi firma z 30. letnim stażem – Grupa Budowlana Ferryman, której, jako Ferryman Development, jesteśmy częścią.

Budowa Osiedla Pruszkowska została podzielona na 3 etapy. W pierwszym przygotowaliśmy dla Państwa 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej i jeden dom wolnostojący.

W ofercie sprzedaży znajdują się domy:

Typu A – dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 137,55 m2,

Typu B – dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138,16 m2,

Typu C – dom wolnostojący o powierzchni 158,83 m2.

Budynki będą wzniesione na działkach o powierzchniach od 342 m2 do 570 m2.

Koncepcja realizacji inwestycji opiera się na idei wysokiego standardu, co odnosi się zarówno do wykończenia samych domów, jak i terenów przylegających. Naszym priorytetem będzie zawsze komfort przyszłych mieszkańców budowanych przez nas nieruchomości. Z tego powodu od początku dbamy o najmniejsze detale tej inwestycji. Czujemy się zobowiązani do staranności i codziennej, wytężonej pracy. To dla nas powód do dumy – przecież budujemy domy dla Was!

OSIEDLE PRUSZKOWSKA Inwestycja 97 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej, Warszawa Raszyn.

To atrakcyjne osiedle domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej, inspirowane jest założeniami szwedzkiej filozofii życia i projektowania przestrzeni Lagom. Zakłada ona unikanie rozwiązań ekstremalnych, a także dążenie do równowagi w harmonii z przyrodą. Zaprojektowane domy wyróżniają się przestronnymi wnętrzami z otwartą strefą dzienną i panoramicznymi oknami, które zapewnią mieszkańcom maksimum światła słonecznego. Duży ogród na parterze i taras na wyższych kondygnacjach domu harmonijnie dopełniają formy przestrzennej całej nieruchomości. W tak przyjaznym miejscu chce się żyć – tu każdy odnajdzie równowagę i zregeneruje siły, aby z energią powitać nowy dzień.

Standard Osiedla Pruszkowska obejmuje:

 • panele fotowoltaiczne o mocy 2,88 kWp,
 • nowoczesne ogrodzenie każdego budynku,
 • instalacje do klimatyzacji,
 • sieć światłowodową nowej generacji,
 • ogrzewanie podłogowe na poziomie parteru,
 • piec gazowy z zasobnikiem,
 • ogrodzenie domów,
 • podjazdy i tarasy wyłożone kostką,
 • kotłownia wykończona płytkami,
 • drogę osiedlową wykonaną przez dewelopera,
 • plac zabaw.

Więcej o projekcie Osiedle Pruszkowska: https://ferryman.com/inwestycje/inwestycja-pruszkowska

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij