Osiedle Pruszkowska

Odnajdź harmonię w jednym z 97 domów w zabudowie bliźniaczej i wolnostojącej.

Osiedle Pruszkowska to inspirująca przestrzeń, w której nowoczesna architektura i ergonomia łączy się z pięknem otaczającej przyrody. Bliskość Warszawy zapewnia wszelkie udogodnienia i zalety życia w mieście przy jednoczesnej możliwości wytchnienia z dala od miejskiego zgiełku. To unikalna realizacja tej wielkości w Warszawie!

Własne miejsce na świeżym powietrzu to niezwykle ważna część domu. Niespieszne śniadania na tarasie, spotkania z przyjaciółmi przy grillu, rodzinna zabawa czy relaks na leżaku w otoczeniu zieleni to tylko niektóre pomysły na wykorzystanie blisko 350 m2 ogrodu. To prywatny kawałek natury na wyciągnięcie ręki.

Każdy obiekt został zaopatrzony w garaż oraz dodatkowe miejsce przed garażem.

Osiedle Pruszkowska - Dodatkowe informacje

- 10,5 km od Pałacu Kultury
- 10 minut od wjazdu na A2
- znakomity dojazd transportem publicznym
- 3 minuty od Rezerwatu Stawy Raszyńskie
- 3 minuty do stacji kolei WKD
- 4 km do Centrum Handlowego JANKI
- Pobliski supermarket
- Liczne sklepy osiedlowe

- Przedszkola i szkoła
- Bliskość stawów i lasów Komorowskich
- Parki i place zabaw,
- Boiska i stadion sportowy
- Centrum Kultury
- Hala sportowa
- Korty tenisowe
- Stadniny koni

Lokalizacja

Raszyn bezpośrednio sąsiaduje z warszawską dzielnicą Włochy, a dojazd do centrum stolicy zajmuje jedynie 15 minut. Taka lokalizacja pozwala na wygodny dojazd do pracy, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi na pośród otaczającej natury. Bliskość przyrody zapewnia Rezerwat Stawy Raszyńskie –  idealne miejsce na spacery z rodziną, weekendowy piknik oraz przejażdżki rowerowe.

Bliskość wyjazdu na autostradę A2 umożliwia szybki transport do celu wyjazdu służbowego lub weekendową wycieczką poza miasto.

Bliskość parków i miejsc rekreacyjnych

Mieszczący się nieopodal Ośrodek Sportu oferuje liczne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Dostęp do krytego basenu pozwoli na aktywne spędzenie wolnego czasu, a relaks po treningu zapewni pobyt w saunarium. Miłośnicy ćwiczeń siłowych, gry w tenisa czy jazdy konnej również znajdą miejsca dla siebie. Na zwolenników sportów drużynowych czekają boiska oraz stadion, a w fazie budowy jest profesjonalna Hala Widowiskowo – Sportowa.

W Raszynie nie brakuje wydarzeń kulturalnych oraz możliwości rozwijania swoich pasji. W parku miejskim organizowane jest kino plenerowe, a Centrum Kultury oferuje bogaty program zajęć artystycznych, ruchowych i edukacyjnych.

Dla rodzin ważnym atutem lokalizacji jest znajdująca się w okolicy dobrze rozwinięta infrastruktura edukacyjna – zarówno publiczne, jak i prywatne punkty przedszkolne oraz szkoła podstawowa, z bogatą ofertą zajęć pozalekcyjnych i sportowych.

 

 

Fotowoltaika od Lidera rynku

Pragniemy, aby Państwa nowy dom był przyjazny przede wszystkim naturze oraz rodzinnemu budżetowi. Domy z naszej inwestycji posiadają w standardzie ogrzewanie gazowe oraz panele fotowoltaiczne o mocy 2,1 kW i więcej.

Więcej na temat Odnawialnych Źródeł Energii wykorzystywanych w realizacji Osiedle Pruszkowska.

Ważne informacje

Plan osiedla

Plan budynku Typ A

Plan budynku Typ B

Plan budynku Typ C

Ceny domów

Ceny domów mogą różnić się w zależności od metrażu oraz typu. Średnia cena podstawowa wynosi 876 000 zł.

O szczegóły prosimy pytać na: sprzedaz@ferryman.com.pl oraz +48 572 637 390 lub +48 572 637 369 . Zapraszamy także do odwiedzenia naszego Biura Sprzedaży, Raszyn ul. Pruszkowska 65 od pon. – pt. 12:00 – 18:00 oraz sobotę 10:00 – 14:00.

Miejsca parkingowe

Wszystkie domy zawierają garaż oraz miejsce parkingowe przed ogrodzeniem terenu.

Czy cena garażu oraz parkingu jest zawarta w cenie nieruchmości?

Tak, cena zakupu nieruchomości uwzględnia cenę miejsc parkingowych

Ogrzewanie budynków

Wszystkie domy posiadają ogrzewanie gazowe. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość instalacji pompy ciepła.