18.12.2021

Osiedle szyte na miarę!


Osiedle szyte na miarę!

W poznańskiej dzielnicy Umultowo, na obrzeżach miasta, powstanie nowoczesne i eleganckie osiedle mieszkaniowe Forest Park. Jest to nowa inwestycja mieszkaniowa Ferryman Development w Poznaniu. Na projekt składać się będą trzy rodzaje zabudowań: Typ A - budynki wolnostojące, Typ B - budynki szeregowe oraz Typ C - zabudowa wielorodzinna.  Łącznie osiedle zaoferuje 161 mieszkań, z czego 20 lokali mieszkalnych przypadać będzie na budynki wolnostojące, 83 na szeregowce oraz 58 mieszkań znajdzie się w części wielorodzinnej. Całkowita powierzchnia użytkowa to 13 279,98 m2.

Osiedle wyróżni spójna i elegancko zaprojektowana zabudowa oraz przestrzeń terenów zielonych. Mieszkańcy domów wolnostojących i szeregowców zyskają możliwość urządzenia własnego ogrodu. 

W pobliżu inwestycji znajduje się las Umultowski ze Stawem Północnym i Południowym oraz trasy rowerowe.  Jest to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Osiedle Forest Park to propozycja dla tych, którzy cenią sobie bliskość natury i życie w mieście jednocześnie. 

W tej chwili po uzyskaniu przez nas pozwolenia na budowę, trwają prace przygotowawcze do rozpoczęcia realizacji inwestycji. Planowany termin rozpoczęcia budowy przypada na kwiecień 2022 roku, a jego zakończenie zaplanowane jest na koniec 2024 roku. Sprzedaż mieszkań  ruszy wiosną 2022 roku. 

Więcej informacji na temat osiedla Forest Park wkrótce. 

Ważne: Strona wykorzystuje pliki cookies.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zamknij